Fajnie, że angażujecie się w rozwój dzieciaczków! Z pewnością są dla nich ogromną przyjemnością! Pozdrawiam i samych pomyślności życzę! http://growuplaboratory.pl

Bardzo podoba mi sie ta stronka ;]

komentarze (1)

21.03.2014 - 18:26 - Ozi

Kolejny sukces naszych byłych reprezentantek !
6.03.2014 r. w Kartuzach odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt zwyciężył zespół III Liceum Ogólnokształcącego z Gdańska, w składzie którego występowały byłe zawodniczki GKTSu : Anna Pozorska i Julia Kossakowska. Dzięki temu zwycięstwu dziewczyny wystąpią w rozgrywkach ogólnopolskich. W turnieju finałowym brała udział także drużyna z XIX LO w Gdańsku z Darią Stawicką.
Gratulujemy dziewczynom i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach !