UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (18.05.2011)

Złoty medal w deblu, brąz w grze mieszanej oraz brąz w grze indywidualnej, to dorobek Joanny Kiedrowskiej na XVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży kadetów, która odbyła się w dniach 04 - 08. 05 w Grajewie.

W dniach 04 - 08.05 w Grajewie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży kadetów, podczas której nasz klub reprezentowały Joanna Kiedrowska i Julia Kossakowska. Szczególnie udany okazał się turniej deblowy kadetek, w którym Asia z zawodniczką klubu LKS Brzostowianka Brzostek - Aleksandrą Falarz wywalczyły złoty medal. W finale okazały się lepsze od Zuzanny Chrulskiej (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński) i Aleksandry Nowak (LZS Victoria Chróścice) wygrywając bezdyskusyjnie 3-0 (11:5, 11:2, 11:6).

Asia wystąpiła także w turnieju indywidualnym oraz w grze mieszanej. W obu turniejach zdobyła brązowe medale. W grze mieszanej jej partnerem był Damian Kreft (MRKS).

W turnieju drużynowym Joanna z Julią zajęły miejsce w przedziale 9-12 wygrywając w ostatnim meczu 3:1 z drużyną UKS ŻAK/ Gierałtowiec (woj. dolnośląskie).

W klasyfikacji klubowej GKTS Gdańsk zajął 8 miejsce ex aequo z drużyną KTS Moksir, zaś w rankingu województw pomorskie uplasowało się na 4 miejscu.

Warto nadmienić, iż to właśnie Asia odczytała apel Olimpijski 2011 na otwarcie turnieju.