UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18.05.2011)

2 maja w Inowrocławiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

W zmaganiach brali udział najlepsi zawodnicy i zawodniczki z województwa pomorskiego i kujawsko- pomorskiego. W turnieju drużynę GKTS-u reprezentowali: Oliwia Weber, Kamil Dziadek, Jan Szafranek i Paweł Pozorski.

Turniej w Inowrocławiu stał na bardzo wysokim poziomie, i okazał się znakomitą lekcją dla młodych tenisistów z Gdańska. Najwyższą lokatę zajął Kamil, który w gronie 30 zawodników uplasował się na 9 pozycji. Paweł i Janek po zaciętej walce zajęli miejsca w przedziale 17 - 30. W turnieju dziewcząt, nasza jedyna zawodniczka - Oliwia ukończyła turniej na 17 miejscu. Kamil i Janek wystąpili również w turnieju deblowym zajmując miejsce w przedziale 9-16.

Braku naszych zawodników w czołowej ósemce turnieju nie można rozpatrywać w kategorii porażek. Majowy wyjazd do Inowrocławia był znakomitą lekcją i na pewno przyniósł tenisistom GKTS-u cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.