UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

MP Żaków - Występ Martyny Stosio (19.10.2020)

W weekend (10-11.10) w Grodzisku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski żaków, w których udział brała nasza zawodniczka Martyna. Była to pierwsza tak duża impreza naszej reprezentantki i trzeba przyznać, że jak na debiut, cel startowy został osiągnięty.
W pierwszej rundzie singla Martyna musiała uznać wyższość Blanki Kusińskiej (przegrała 0-3), natomiast później wygrała grę o przedział 33-48, będąc zdecydowanie lepszą od swojej rywalki i nie tracąc przy tym seta.
Nasza tenisistka wraz z Andzeliką Majkowską brały także udział w turnieju deblowym, gdzie odpadły po pierwszej rundzie, ugrywając jednego seta. Była to jednak na pewno cenna lekcja, gdyż każdy mecz na imprezie tej rangi jest nieocenionym doświadczeniem.
Tym samym zakończone zostały zmagania sezonu 2019/2020 i co ważne, osiągnięte rezultaty dały Martynie limit na rozpoczynający się lada chwila kolejny sezon.