UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Kolejne sukcesy w Mistrzostwach Pomorza (08.09.2020)

Pracowity weekend GKTSu - podium w sobotę, mistrzostwo w niedzielę!

Niezwykle pracowity weekend mieli zawodnicy i zawodniczki GKTSu Gdańsk. W sobotę pod wodzą trenera Marcina rywalizowali w Gniewie, podczas Eliminacji Wojewódzkich do Mistrzostw Polski młodzików i Mistrzostw województwa młodzików, natomiast w niedzielę pod czujnym okiem trenera Łukasza walczyli w drużynowych Mistrzostwach Pomorza wśród młodzików oraz kadetów.

Pierwszego dnia na podium stanęła Martyna Stosio, która w parze z Julią Czają (MRKS Gdańsk - sekcja tenisa stołowego) uplasowała się na miejscu 3-4 w turnieju deblowym mistrzostw województwa. Warto dodać, że dziewczyny w pojedynku o pierwszą dwójkę, tylko nieznacznie (w stosunku 2-3) uległy faworyzowanej parze - Czajkowska, Zimnicka.
Martyna brała udział także w turnieju singlowym eliminacji, gdzie ukończyła zmagania na pozycji 7-8.

Liczną reprezentację mieliśmy w kategorii chłopców. Nasi zawodnicy wykazali się walecznością i sportową postawą. Karol Łożyński i Hubert Gajewski zajęli miejsca 13-16 , natomiast Olgierd Nowakowski i Adam Treder ukończyli rozgrywki w przedziale 17-24.
Nasi młodzicy brali także udział w turnieju deblowym mistrzostw województwa, gdzie niestety zakończyli rywalizację na pierwszej rundzie.

W niedzielę natomiast nasze zawodniczki - Ewa Krakowiak i Lila Wolschlaeger zdobyły drużynowe mistrzostwo województwa kadetek, pozostawiając w pokonanym boju zespoły ze Starogardu i MRKSu. Wielkie brawa dla dziewczyn, które w ostatnim tygodniu znacznie powiększyły swoją kolekcję medali!
Jednocześnie niedzielnym sukcesem Ewa i Lila zapewniły sobie start w Drużynowych Mistrzostwach Polski!

W turnieju drużynowym młodzików mieliśmy dwa zespoły - Gajewski, Łożyński i Nowakowski, Treder. Pierwsi z nich zajęli 5. Miejsce, co można uznać za naprawdę dobry wynik, natomiast nasza druga ekipa zajęła 10 miejsce, co na pewno jest dobrym przetarciem przed zbliżającym się kolejnym sezonem!