W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Popis Ewy Krakowiak i Lili Wolschlaeger! (08.09.2020)

Weekendowe sukcesy naszych dziewczyn!
Popis Ewy Krakowiak!

W poprzedni weekend Ewa Krakowiak zdeklasowała swoje rywalki w mistrzostwach województwa kadetów (sobota) , a następnie juniorek (niedziela). Bardzo dobry wynik osiągnęła także Liliana Wolschlaeger.

W sobotę Ewa stanęła na najwyższym stopniu podium we wszystkich kategoriach: (singiel), debel (wraz z Lilą Wolschlaeger) oraz w mikście z Dawidem Michną(UKS LIS Sierakowice).
Bardzo dobrze zagrała także Liliana, która oprócz sukcesu w deblu z Ewą zajęła trzecie miejsce w singlu.

Prawdziwy pokaz umiejętności nasza najlepsza tenisitka zaprezentowała w niedzielę podczas mistrzostw województwa juniorek. Nie miała sobie równych w singlu, deblu ( wraz z Adrianną Licbarską z MRKSu Gdańsk) oraz mikście z Dawidem Michną.

Należy przypomnieć, że Ewa została w tym sezonie mistrzynią województwa aż w 3 kategoriach wiekowych (przed epidemią koronawirusa wygrała także turniej singlowy seniorek).

W turnieju kadetów zagrali także: Martyna Stosio, Hubert Gajewski i Karol Łożyński, dla których była to na pewno cenna lekcja.

Gratulujemy sukcesów naszym zawodniczkom!

Przypominamy jednocześnie, że od początku września rozpoczęliśmy treningi w nowym roku szkolnym. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do czwartku od 18:30 do 20:15 oraz w piątki 18-19:30