UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Niezwykle udany WTK Żaków! (23.12.2016)

W minioną niedzielę w hali MRKSu przy ul. Meissnera odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny żaków i skrzatów. Nasi reprezentanci podczas tych zawodów spisali się znakomicie, a po sukcesach jakie odnieśli ich święta będą jeszcze piękniejsze.

W kategorii żaczek bezkonkurencyjna okazała się Liliana Wollschlaeger, która zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować nasz klub podczas najbliższego Grand Prix. Na miejscach 5. i 6. zmagania zakończyły Emilia Kowal i Małgorzata Nurzyńskie. Obie tego dnia znajdowały się w naprawdę dobrej dyspozycji. Oprócz nich udział w turnieju wzięły Natalia Makowiecka, Iza Furmanek oraz Emilia Dzierzgowska - wszystkie uplasowały się w przedziale 17-24.

Wśród chłopców najlepszy był Jan Sękowski, który zajął drugie miejsce. Bardzo dobra gra w niedzielnym turnieju dała mu, podobnie jak Lilianie, awans do Grand Prix. W najlepszej szesnastce mieliśmy jeszcze trzech reprezentantów. 11. miejsce zajął Piotr Sękowski, natomiast lokaty w przedziale 13-16 wywalczyli Milan Jaśkiewicz i Piotr Niewiadomski. W turnieju wystąpił także Adam Lipski, który ukończył turniej na 25. pozycji.

Równolegle na małej sali toczył się turniej skrzatów. Wśród dziewczynek mieliśmy 2 zawodniczki: Natalię Makowiecką i Izę Furmanek, które zajęły kolejno siódmą i ósmą lokatę, natomiast wśród chłopców miejsce na najniższym stopniu podium zajął Piotr Sękowski, a na pozycji ósmej zawody ukończył Adam Lipski.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy wyników i walecznej postawy!