UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Finał Mini Olympic Games (19.10.2016)

W dniu 4.09.2016 r. w Rudnie odbył się finał wojewódzkiego turnieju Mini Olympic Games. Znakomicie wypadli podczas niego nasi zawodnicy. W kategorii dziewcząt zwyciężyła nasza reprezentantka Paulina Pręda, która nie miała sobie równych. Na najniższym stopniu podium stanęła również bardzo dobrze dysponowana Ewa Krakowiak. 4. miejsce zajęła natomiast Julia Dietrich, której również należą się słowa uznania. Wśród chłopców trzeci był Jan Sękowski, który rozegrał bardzo dobre zawody. Waleczny był również Piotr Sękowski, który zajął 7. lokatę.
Warto nadmienić, że zdobywcy czterech pierwszych miejsc zakwalifikowali się do turnieju ogólnopolskiego. GKTS Gdańsk będzie miał w nim zatem czterech reprezentantów !