UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Okres przygotowawczy - podsumowanie (01.09.2016)

Tradycyjnie, jak co roku nasi zawodnicy i zawodniczki przygotowywali się do nowego sezonu, przebywając na obozie letnim w Miechucinie. Podczas pobytu w tej niezwykle urokliwej miejscowości nasza kadra pod okiem trenerów doskonaliła swoje sportowe umiejętności. Oprócz codziennych treningów technicznych i kondycyjnych, był czas na gry terenowe oraz odpoczynek na świeżym powietrzu. Przyszedł także czas na sprawdzian umiejętności. Doskonałą okazją do tego był memoriał wybitnego reprezentanta naszego kraju śp. Andrzeja Grubby.

20 sierpnia udaliśmy się więc do Starogardu Gdańskiego, gdzie odbył się ów memoriał. Głównym jego celem było uczczenie pamięci wspaniałego tenisisty stołowego, który na arenie międzynarodowej zdobywał medale dla Polski, jednak okazał się także wspaniałą okazją do sprawdzenia umiejętności młodych adeptów naszej dyscypliny sportu. Na starcie zawodów stanęło 23 reprezentantów GKTSu. Bardzo dobrze ten turniej zapamietają nasze czołowe tenisistki, które zajęły miejsca na podium w swoich kategoriach. Wśród żaków najlepsza była Ewa Krakowiak, która nie miała sobie równych. W rywalizacji skrzatek srebro przypadło Małgorzacie Nurzyńskiej, natomiast w walce młodziczek, na drugim miejscu uplasowała się Julia Dietrich. Wśród kadetek na trzecim miejscu zawody zakończyła Paulina Oleksik. Bardzo ambitnie walczyli także nasi zawodnicy. Zagrali oni na miarę swoich możliwości jednak żadnemu z nich niestety nie było dane stanąć na podium. Honorowymi gośćmi turnieju byli państwo Grubba, rodzice śp. Andrzeja Grubby, najwybitniejszego tenisisty stołowego w Polsce. Medale wręczała osobiście p. Ludomira Grubba. Na koniec odbyła się loteria fantowa, w której ciekawe nagrody wylosowali nasi zawodnicy.

Tak zakończyliśmy okres przygotowań do nowego sezonu. Wszystkim uczestnikom obozu gratulujemy znakomitej postawy i cieszymy się z pracy jaką wykonali podczas wakacji. Niewątpliwie zaowocuje ona wynikami w nadchodzących turniejach i meczach.


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie..:: powrót do całości ::.


 

©2012-2016 Gdański Klub Tenisa Stołowego