UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Mistrzostwa Województwa Juniorek 2011 (09.06.2011)

22 maja w Kwidzynie, zawodniczki GKTS-u rywalizowały w turnieju o mistrzostwo województwa pomorskiego juniorek.
Bardzo pozytywnie można ocenić ich występ, zwłaszcza w turnieju indywidualnym, w którym na 2 miejscu uplasowała się Joanna Kiedrowska, a na 3 miejscu znalazła się Marta Krajewska. Tuż za podium, na 4 miejscu zmagania zakończyła Adrianna Przystupa, a w czołowej ósemce ( 7 lokata ) usadowiła się Daria Stawicka.
W grze mieszanej duży sukces odniosła Marta zdobywając wraz z Tomaszem Wiśniewskim srebrny medal. Pozostałe nasze zawodniczki wraz ze swoimi partnerami zajęły lokaty w pierwszej ósemce. Juniorki GKTS-u zdominowały także podium w turnieju deblowym. Marta z Adą wywalczyły 2 miejsce, natomiast na najniższym stopniu podium stanęły Asia i Daria. Dalsze lokaty zajęły Anna Pozorska i Julia Kossakowska.