UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Inauguracyjny sukces naszych młodziczek! (13.09.2015)

Zawodniczki GKTSu zdominowały pierwszy wojewódzki turniej klasyfikacyjny młodziczek! Pierwsze miejsce zdobyła Karolina Oleksik, natomiast na drugim stopniu podium uplasowała się Ewa Krakowiak. Nasze dziewczęta dzięki tym sukcesom zagrają w pierwszym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym.

W minioną niedzielę w Żukowie zainaugurowany został sezon na Pomorzu. W I WTK wystąpiło 26 młodziczek i 31 młodzików. W turnieju dziewcząt najlepsza okazała się nasza zawodniczka - Karolina Oleksik. Na drugim miejscu natomiast zmagania zakończyła inna zawodniczka GKTSu - Ewa Krakowiak. Tak dobre wyniki dziewcząt dały im prawo startu w I Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym. W przedziale 11-12 uplasowała się natomiast nasza kolejna tenisistka Paulina Pręda.

Zawodniczki GKTSu wystąpiły również w kategoriach kadetek i juniorek. Wśród tych pierwszych najwyższą lokatę zajęła Maja Nurska, która zdobyła 5. miejsce. Na 8 pozycji turniej zakończyła Kamila Nowakowska, natomiast w przedziale 9-12 uplasowały się Paulina i Karolina Oleksik oraz Ewa Krakowiak. Wśród juniorek najlepiej spośród naszych dziewcząt zaprezentowała się Paulina Oleksik, która była siódma. W przedziale 11-12 znalazły się Maja Nurska i Karolina Oleksik. Miejsce 13-16 przypadło Paulinie Prędzie, a 17-24 Ewie Krakowiak.

Gratulujemy sukcesów naszym Paniom !

Ozi

02.12.2015 - 8:48 - KOBRA

Brawo dziewczynki nie poddawajcie sie w tym klubie potrzeba takich sukcesów tak wspaniałych zawodniczek !