UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Ostatni turniej GKTS Podsumowanie sezonu (31.05.2015)

W czwartek 21 maja podczas naszego treningu odbył się ostatni turniej klasyfikacyjny. Na starcie zawodów stanęło 12 zawodniczek i zawodników, którzy na 6 stołach toczyli niezwykle zacięte pojedynki. Pierwsze miejsce wywalczyła Hania Nurska, pokonując w finale Ewę Krakowiak. Trzecie miejsce natomiast przypadło Paulinie Oleksik, która okazała się lepsza od Kamili Nowakowskiej.
W ogólnym rankingu po 14 turniejach, w których w sumie rywalizowało aż 36 zawodników, zwyciężyła Paulina Oleksik (1005 punktów). Na drugim miejscu sezon zakończyła Hania Nurska (1000 punktów), zaś na najniższym stopniu podium uplasowała się Ewa Krakowiak (930 punktów). Miejsca IV-V przypadły ex aequo Oskarowi Jankuniec i Mai Nurskiej, natomiast na VI pozycji umiejscowiła się Alicja Furmanek.
Miejsca I-III zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy znakomitej, sportowej postawy oraz osiągniętych wyników !