UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Srebro w deblu Kamila !Relacja z Krosna (31.05.2015)

W minionym tygodniu dwóch naszych zawodników: Kamil Dziadek i Oskar Jankuniec brało udział w Mistrzostwach Polski kadetów w Krośnie. Sukcesem zakończył się jedynie występ w grze podwójnej Kamila, który wraz z Karolem Wiśniewskim z miejscowego KSTS Krosno wywalczył srebrny medal.
W turnieju drużynowym GKTS Gdańsk po 2 minimalnie przegranych meczach odpadł w fazie grupowej i ostatecznie uplasował się w przedziale 17-24. Kamil brał udział także w turnieju indywidualnym oraz w grach mieszanych. W singlu zajął miejsce w przedziale 13-16, natomiast w mikście (w parze z Agatą Szczuką) zakończył rywalizację na 9 miejscu.
Ogromnie cieszymy się ze srebrnego medalu Kamila ! Gratulujemy również Oskarowi, dla którego ten turniej niewątpliwie okazał się bardzo cennym doświadczeniem.