UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Mistrzostwa Województwa Żaków w Gdyni (22.05.2011)

W dniu dzisiejszym (22.05.2011) w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków. W zawodach wystąpiło 3 naszych zawodników: Oliwia Weber, Jan Szafranek oraz Kamil Dziadek.
Zawodnicy grali ze zmiennym szczęściem ale generalnie zawody można uznać za udane. Oliwia po dwóch wyrównanych meczach musiała jednak uznać wyższość przeciwniczek i ostatecznie po przegranych 2-3 w setach uplasowała się na miejscach 5-8 w klasyfikacji końcowej. Jasiu nieszczęśliwie nie wyszedł z grupy po minimalnie przegranym pierwszym swoim meczu, który, jak się później okazało, był decydującym o tym kto zajmie 2 a kto 3 miejsce w grupie. W ten sposób zakończył całe zawody na miejscach 9-12.
Bardzo udanie zaprezentował się Kamil Dziadek, który w sposób nie podlegający większym wątpliwościom doszedł do półfinałów, gdzie pokonał w meczu o finał swojego przeciwnika w stosunku 3-1. W tym meczu Kamil stracił swojego pierwszego seta w Turnieju. Finał zapowiadał się bardzo interesująco, gdyż przeciwnik Kamila - Michał Kubicki (UKS ORLIK GDYNIA) równie gładko uporał się z wszystkimi swoimi przeciwnikami. Po dość wyrównanych pierwszych setach, po których widniał wynik 1-1 Kamil przejął inicjatywę i ostatecznie zdecydowanie wygrał w stosunku 3-1, gdzie w ostatnim secie całkowicie już kontrolował sytuację i zasłużenie wygrał.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w turnieju deblowym i po zdecydowanych 3 zwycięstwach debel GKTS Gdańsk w składzie Jan Szafranek i Kamil Dziadek zostali Mistrzami Województwa Pomorskiego Żaków.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za nasze nadzieje!