UWAGA

W sprawie wynajęcia stołu do gry prosimy dzwonić pod numer (58) 559 22 22

Ostatni turniej GKTS Podsumowanie sezonu (31.05.2015)

W czwartek 21 maja podczas naszego treningu odbył się ostatni turniej klasyfikacyjny. Na starcie zawodów stanęło 12 zawodniczek i zawodników, którzy na 6 stołach toczyli niezwykle zacięte pojedynki. Pierwsze miejsce wywalczyła Hania Nurska, pokonując w finale Ewę Krakowiak. Trzecie miejsce natomiast przypadło Paulinie Oleksik, która okazała się lepsza od Kamili Nowakowskiej.

pokaż całość i komentarze (1)

Srebro w deblu Kamila !Relacja z Krosna (31.05.2015)

W minionym tygodniu dwóch naszych zawodników: Kamil Dziadek i Oskar Jankuniec brało udział w Mistrzostwach Polski kadetów w Krośnie. Sukcesem zakończył się jedynie występ w grze podwójnej Kamila, który wraz z Karolem Wiśniewskim z miejscowego KSTS Krosno wywalczył srebrny medal.

pokaż całość i komentarze (0)

Występ Kamila Dziadka we Francji (30.04.2015)

W zeszłym tygodniu nasz zawodnik Kamil Dziadek ponownie reprezentował Polskę. We francuskim Metz brał udział w Cadet&Junior Open.

Występ Kamila Dziadka w Belgii (09.04.2015)

W miniony weekend nasz zawodnik Kamil Dziadek reprezentował Polskę na turnieju Belgium Open w Spa (Belgia). Tenisista GKTSu zanotował dobry występ w rozgrywkach kadetów. Jak burza przeszedł fazę grupową z kompletem zwycięstw, a w 1/16 finału trafił na wolny los. Kamil dopiero w 1/8 finału musiał uznać wyższość rywala - Gabriela Piciulina z Włoch, z którym przegrał 1:3. Szczegółowe wyniki wszystkich reprezentantów Polski można znaleźć pod tym adresem : http://e-pingpong.pl/index.php?co=newsy&id=12415

Życzenia Wielkanocne (04.04.2015)

Wszystkim Członkom i Sympatykom Gdańskiego Klubu Tenisa Stołowego - Radosnych Świąt Wielkanocnych, dobrego odpoczynku, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych, spokojnych i cudownych dni z okazji Świąt Wielkanocnych - życzy Zarząd GKTS.